Ślub symboliczny we Włoszech

Ślub symboliczny we Włoszech

Uroczystość humanistyczna lub symboliczna są doskonałym rozwiązaniem dla tych którzy decydują się na uroczystość nieformalną. Jest doskonałym rozwiązaniem dla par, które nie mogą zawrzeć urzędowego ślubu, lub nie chcą komplikować radości uroczystości i przyjęcia załatwianiem dokumentów. W ten sposób można też odnowić swoją obietnicę małżeńską lub zorganizować uroczyste zaręczyny. Ze względu na swój nieoficjalny charakter, ceremonie symboliczna i humanistyczna, mogą być celebrowane w każdym wybranym przez Państwa miejscu. Mogą Państwo celebrować Waszą Uroczystość w jednym z urokliwych ogrodów weneckich, na tarasie luksusowej suite w jednym ze wspaniałych pałaców nad Canale Grande, lub w jednej z Ville Venete nad rzeką Brentą, na balkonie z którego Julia ślubowała wieczną miłość Romeo lub nad urokliwym Jeziorem Garda, Lago Maggiore czy Como.

Symboliczny rytuał jest prowadzony przez profesjonalnych celebrantów, którzy nadadzą waszej Uroczystości specjalny, bardzo intymny i personalny charakter. Możliwe jest również zaangażowanie gości w celebrację waszego ślubu, wprowadzenie napisanych osobiście przysiąg i obietnic. Taki ślub jest naprawdę niezapominany. Pomożemy wam wybrać:

  • Wybór i dekoracja miejsca ślubu
  • Wybór stylu ceremonii, przysiąg małżeńskich
  • Wybór różnych dostawców, fotograf, kwiaty, oprawę muzyczną …
  • Koordynacja

Ślub symboliczny ma jeszcze jeden ważny aspekt- do jego zawrcia nie potrzebujecie żadnych, naprawdę żadnych dokumentów!!!

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!