Uslugi dodatkowe

Nasze Biuro zajmuje się też całą logistyką związaną z organizacją uroczystości ślubnej.

Zorganizujemy przewozy zagraniczne (lotnicze i autobusowe oraz kolejowe), transport lokalny (busy i autokary, taxi, wynajem samochodów użytkowych i luksusowych, limuzyn, aut sportowych, karety i powozy, wynajem łodzi, gondoli, stateczków turystycznych i jachtów, dojazdy z lotnisk itp.), zapewniamy noclegi- współpracujemy bezpośrednio z licznymi włoskimi hotelami oraz mamy bezpośredni dostęp do włoskich baz danych hotelowych. Zaplanujemy Wasze przyjęcie (romantyczną kolację we dwoje przy blasku świec, typowe kolacje tematyczne i folklorystyczne lub bankiet galowy na kilkaset osób). Zajmiemy się oprawą Waszej imprezy- zorganizujemy dekoracje, muzykę, występy artystyczne, fajerwerki itp. Oczywiście zorganizujemy też serwis fotograficzny i video, współpracujemy z profesjonalnymi włoskimi fotografami (tymi lokalnymi i tymi o ogólnowłoskiej renomie) oraz doświadczonymi polskimi fotografami pracującymi w kraju i w Wielkiej Brytanii.
Zadbamy też o Państwa wygląd – wizażystkę, fryzjera, kosmetyczkę oraz stroje ślubne. Przygotowania ślubne możemy zacząć już w Polsce kontaktując Państwa z renomowanymi studiami sukien ślubnych i wizażu w kraju. Miłośnikom włoskiej mody polecamy renomowane atelier ślubne we Włoszech lub niepowtarzalne kostiumy historyczne.

Zapewniamy pomoc w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji i jej tłumaczeń, zapewnienie wymaganych przez prawo włoskie świadków, tłumacz podczas uroczystości. Koordynacja i reżyseria w dniu ślubu. Naszym klientom zapewniamy asystę i opiekę podczas załatwiania praktyk biurokratycznych i religijnych a także niezbędnych tłumaczeń na język włoski. Śluby, które zawierają Państwo przy naszej pomocy są ważne zarówno w Polsce jak i w całej Unii Europejskiej oraz poza nią.

Restauracje i catering

Kto nie próbował w życiu włoskiej kuchni!! Nie ma sobie równej, a restauracje włoskie należą […]

Hotele i wille

Oferujemy Państwu zabytkowe i luksusowe wille i hotele, w których można również celebrować uroczystość ślubną […]

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!