O nas

KIM JESTEŚMY

Wedding planer - Włochy

Organizacja ślubów oraz imprez prywatnych i firmowych we Włoszech to domena Venice Special trwająca niezmiennie od 2007 roku! Dzięki temu, że Venice Special to doświadczony włoski Wedding-Planner, a także polski pośrednik turystyczny, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wszechstronną i profesjonalną obsługę każdej uroczystości. Przez lata pracy nawiązaliśmy bezpośrednią współpracę z firmami przewozowymi, a także restauracjami i hotelami znajdującymi się na terenie całych Włoch. Jako agent turystyczny, możemy bezpośrednio reprezentować włoskich organizatorów turystycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych konsultantów, nasz wybór miejsc, w których organizujemy śluby padł na naszym zdaniem najbardziej fotogeniczne i malownicze miejsca i miejscowości, dzięki czemu już samo miejsce stanowi idealną oprawę Waszego wyjątkowego Święta! Ponieważ mieszkamy i pracujemy we Włoszech od lat, mieliśmy możliwość sprawdzenia każdego z proponowanych przez nas miejsc. Zapewniamy pełną opiekę naszych mówiących po polsku rezydentów oraz doświadczonych wedding-plannerów, którzy oprócz koordynacji samej ceremonii i wesela, na Państwa życzenie zajmą się również koordynacją całego pobytu we Włoszech.

Wieloletnia praca na włoskim rynku i długie doświadczenie w organizacji imprez we Włoszech pozwoliło nam wybranie zaufanych i profesjonalnych podwykonawców, naszym celem jest uczynić Państwa Wydarzenie wyjątkowym i doskonałym.

JAK PRACUJEMY

Gotowe propozycje - ślub we Włoszech - venicespecial.com

Na naszej stronie znajdą Państwo gotowe, propozycje ślubne i inspiracje. Każda para ma swoje marzenia, swoje własne wyobrażenie o tym ważnym wydarzeniu i dlatego zawsze każdego klienta traktujemy indywidualnie. Wieloletnie doświadczenia nauczyło nas, że tego, najważniejszego dnia w życiu nie można zamknąć tak po prostu w ramy gotowego pakietu. Staramy się każdą ofertę przygotować w oparciu o konkretne oczekiwania, w wykreowaniu takiej indywidualnej propozycji pomaga nam formularz ślubny, o którego wypełnienie zawsze prosimy. Dzięki formularzowi możemy poznać Państwa oczekiwania i na tej podstawie zaproponujemy Państwu miejsce na ślub i przygotujemy ogólną ofertę scenariusza ślubnego wraz ze wstępną ofertą cenową- mieszczącą się w Państwa budżecie.
Pierwszy kosztorys ma charakter szacunkowy gdyż jego ostateczna postać zależy od usług i podwykonawców, których Państwo wybierzecie jak również od zakresu ich świadczeń. Kolejne propozycje staramy się opracować wspólnie z Państwem podczas naszych rozmów, jeżeli tylko jest to możliwe zapraszamy do wcześniejszego przyjazdu do Włoch i odwiedzenia interesujących miejsc- zawsze w towarzystwie naszego koordynatora i tłumacza.
Po dopracowaniu scenariusza ślubu oraz budżetu zawieramy umowę i na tym etapie prosimy o pierwszą wpłatę mającą na celu pokrycia kosztów rezerwacji wybranych usług – w ten sposób są Państwo pewni, że zamówione usługi zostały potwierdzone. Zachęcamy również gorąco do ubezpieczenia całej imprezy ślubnej (jako imprezy turystycznej dla uczestników oraz dodatkowo od kosztów rezygnacji z imprezy).
Podczas przygotowań do ślubu cały czas mogą Państwo liczyć na naszego konsultanta ślubnego, który chętnie będzie służył radą i pomocą w sprawach logistycznych oraz w kwestiach dotyczących praktyk biurokratycznych. Ponieważ ślub za granicą to nie tylko ceremonia, ale również impreza turystyczna bardzo prosimy o dostarczanie od samego początku szczegółowych informacji dotyczących Nowożeńców oraz ich gości (wieku, stanu zdrowia, alergii, ewentualnych problemów ruchowych, lub zwierząt towarzyszących , a także szczególnych życzeń i zapotrzebowań), zapobiegnie to sytuacjom stresowym w dniu ślubu. Możecie konsultować z nami praktycznie każdą kwestię dotyczącą zaślubin i całego wyjazdu.

Makijaż ślubny Włochy

Oczywiście, jeżeli nie macie czasu na szczegóły- można od razu wybrać jeden z gotowych pakietów ślubnych i nie przejmować się drobiazgami, o które z przyjemnością zadbamy.
Oferujemy też Państwu możliwość – ślubu wycieczki- prezentu ślubnego- poproście swoich gości by zamiast prezentu dołożyli się do Waszego Ślubu lub podróży poślubnej- będą mogli wpłacić dowolną sumę na Państwa prywatne konto prowadzone przez Multibank lub za pośrednictwem Dotpay i to Państwo zadecydują jak wykorzystać otrzymane pieniadze na organizację imprezy ślubnej.

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!NOwy!