Ślub cywilny w Ligurii

Ślub za granicą - włoska Liguria - zdjęcie 07

Szukasz niezwykłego miejsca na ślub? Zdecyduj sie na ślub w Ligurii!Przede wszystkim Liguria to jeden z najpiękniejszych włoskich regionów. Wydaje się prawie niemożliwe, że ten wąski pasek wybrzeża zawieszony między morzem a górami moze istnieć naprawdę.

Dlaczego warto wybrać ślub  w Ligurii?

Ponieważ panoramy i widoki jakie tam znajdziecie są prawie niewiarygodne! Przede wszystkim:  romantyczne zatoczki, szmaragdowe morze, urwiste skały i stare zamki. Godne uwagi są też liczne parki krajobrazowe, kolorowe nadmorskie miasteczka. Dzięki świetnie rozwiniętej żegludze przybrzeżnej i malowniczej linii kolejowej jest mimo wszystko łatwo dostępna. Warto na to zwrócić uwagę i zaplanować na przykład przyjęcie ślubne na stateczku na pełnym morzu. Należy też wspomnieć, że od 1997 region Cinque Terre został zaliczony do Dziedzictwa Światowego UNESCO. Na zakończenie warto dodać, że obok tradycyjnych miejsc widokowych, zabytkowych willi itp. możecie też zorganiować wasz ślub w Ligurii na stadionie sportowym w Genui! Zaprawszamy do zobaczenia kilku przykladowych propozycji na ślub w Ligurii- o inne zapytajcie bezpośrednio u nas w biurze!

Ślub w Ligurii- ślub cywilny w Porto Venere

Urocze miasteczko Porto Venere jest kwintesencją Ligurii , malownicza wioska rybacka, pastelowe domy wsparte o strome skały i klify, wszystko otoczone błękitnym, ciepłym morzem. Nad miastem góruje majestatyczny gotycki kościół św. Piotra (XIII w.) z którego rozciąga się wspaniała panorama na miasto i zatokę.

W starożytności, w miejscu gdzie teraz wznosi się kościół górowała nad Zatoką wspaniała świątynia bogini miłości, piękna i płodności Wenery (Wenus). Która była patronką wszystkich zakochanych, to od niej właśnie miejscowość przyjęła nazwę: Port Wenery. Czyż można znaleźć miejsce bardziej romantyczne na wasz ślub? Warto zwrócić uwagę na fakt, że śluby cywilne w Porto Venere celebrowane są w górnej części miasta. Nowożeńcy prawie zasze wybierają zabytkowy  zameku Doria, Fortezza del Mare lub romantyczną wyspę  Palamaria. Ważnym atutem jest fakt, że ceremonie odbywają się na wolnym powietrzu!

Pakiet zawiera:

 • pomoc w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji
 • zamówienie daty ceremonii w USC
 • dostarczenie przetłumaczonych i przygotowanych dokumentów do USC
 • przygotowanie dokumentów dla USC
 • opłacenie ceremonii w USC
 • ceremonia ślubna cywilna
 • tłumacz podczas ceremonii
 • koordynator ślubny w dniu ceremonii 2 godz. i w dniu poprzedzającym ślub 1 godz.(deklaracja w USC)

Cena: od 1990,00 EURO

Ślub w Ligurii – Ślub cywilny w Portofino

Portofino to jedna z najmniejszych włoskich gmin, liczy zaledwie 432 mieszkańców. Miasteczko położone jest na malowniczym klifowym brzegu na pograniczu Golfo Paradiso i Golfo Tigullio. Warto zwrócić uwagę na fakt, że jest, całkowicie otoczone przez park krajobrazowy (Parco Naturale Regionale di Portofino). Współczesna nazwa pochodzi od łacińskiego Portus Delphin / Portu Delfinów z których słynęła Zatoka Tigullio, a które można spotkać i dzisiaj.

Nie bez znaczenia jest fakt, że Portofino jest idealnym miejscem na wakacje marzeń. Warto też zorganizować tutaj wasz wymarzony ślub- ślub w Ligurii.  Przede wszystkim to jeden z najbardziej renomowanych kurortów nadmorskich. W pierwszej kolejności nalezy zauważyć, że  kurort jest znany z prestiżowych hoteli i doskonałych restauracji serwujących regionalne smakołyki. To miejsce szczególnie  atrakcyjne dla tych, którzy kochają morze, sporty wodne, kulturę i zabawę. Bez dwóch zdań Portofino jest doskonałym miejscem na wasz ślub ze względu na swój niepowtarzaly urok. Kolorowe domy okalające malutką zatoczkę głęboko wrzynającą się w ląd, otoczoną ścianami skalnymi nad którymi pyszni się średniowieczny zamek. Nie zapominajmy o  świeżym powiewie morskiej bryzy, malowniczych łódkach kołyszących się leniwie na szmaragdowej wodzie. Dodajmy do tego tysiąc odcieni zieleni, które dyskretnie ukrywa zabytkowe wille. Czyż może być coś bardziej romantycznego?

Pakiet zawiera:

 • pomoc w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji
 • zamówienie daty ceremonii w USC
 • dostarczenie przetłumaczonych i przygotowanych dokumentów do USC
 • przygotowanie dokumentów dla USC
 • opłacenie ceremonii w USC
 • ceremonia ślubna cywilna
 • tłumacz podczas ceremonii
 • koordynator ślubny w dniu ceremonii 2 godz. i w dniu poprzedzającym ślub 1 godz.(deklaracja w USC)

Cena od 1790,00 Euro

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!NOwy!