Ślub cywilny w willach i winnicach przedgórza alpejskiego

Treviso

Ślub w górach za granicą - zdjęcie 09

Marcha Trevigiana – to jeszcze mało znany w Polsce region, choć położony stosunkowo blisko. Malownicza kraina rozciągająca się pomiędzy majestatycznymi Dolomitami a Wenecją. Ogromne zróżnicowane ukształtowanie terenu, od niewielkich malowniczych pagórków po przedgórze Alpejskie ze wzgórzami osiągającymi 1000 n.p.m., piękne lasy, rwące potoki, region znany jest przede wszystkim z wyśmienitego musującego wina Prosecco. Ze względu na wspaniałe panoramy i wyśmienite wino nazywana jest Toskanią północy. Region jest tym bardziej godny polecenia ponieważ mniej turystyczny od samej Toskanii i przez to bardziej ekonomiczny i nie mniej malowniczy, a specjalnego klimatu dodaje panorama alpejska w tle. Od wieków był ulubionym miejscem wypoczynku i zapleczem lądowym Wenecji stąd można bogactwo reprezentacyjnych willi, pałaców weneckiej arystokracji. Mieszkańcy Marche są też wyjątkowymi smakoszami, wyśmienite agroturystyki i winnice oferują wyborne posiłki i wspaniały urlop zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od Wenecji. Świetny punkt wypadowy do dalszego zwiedzania Włoch- wycieczki w góry do Wenecji, Triestu czy Padwy.

Ślub cywilny w zabytkowych willach, zamkach i winnicach – Marcha Trevigiana

Przepiękne zabytkowe wille weneckiej arystokracji- spełnij twoje marzenie o ślubie w klasycznych wnętrzach zabytkowej willi lub w romantycznym ogrodzie.

Pakiet zawiera:

  • pomoc w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji
  • zamówienie daty ceremonii w USC
  • przygotowanie dokumentów dla USC
  • dostarczenie przetłumaczonych i przygotowanych dokumentów do USC w Weronie
  • opłacenie ceremonii w USC
  • spotkanie z koordynatorem ok. 2 dni przed ceremonią w celu podpisania deklaracji w USC w Weronie
  • tłumacz podczas ceremonii
  • ceremonia ślubna cywilna

Cena: 1390,00 EURO

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!NOwy!