Ślub religijny we Włoszech

Ślub religijny we WłoszechŚlub religijny we Włoszech – to romatyczny sposób by ślubować miłość ukochanej osobie. Ze względu na fakt, że od lat zajmujemy się organizacją ślubów religijnych we włoszech możemy z łatwością pomóc wam w organizacji ślubu różnych wyznań. W zwi azku z tym znamy wielu syympatycznych duchownych, nie tylko katolickich ale i  innych wyznań i obrządków.

Godnym uwagi jest fakt, że śluby religijne we Włoszech mogą być personalizowane. Dlatego też możecie włączyć waszych bliskich do toku samego nabożeństwa. Z pewnością wasi bliscy poczują się szczęśliwi mogąc uczestniczyć w Waszej ceremonii. Wybierzcie muzykę, słowa przysięgi oraz modlitwy. Możecie zorganizować błogosławieństwo Waszych rodziców, czy poprosić waszą przyjaciółkę o zagranie i zaśpiewanie podczas uroczystości.

Ślub religijny we Włoszech – dokumenty do organizacji ślubu katolickiego

  • akt ślubu cywilnego (w przypadku ślubów religijnych)
  • świadectwo chrztu i bierzmowania,
  • zaświadczenie o odbytych zapowiedziach (3 tygodnie)
  • zaświadczenie o kursie przedmałżenskim
  • zaświadczeniem o zdolności do zawarcia przez Narzeczonych religijnego związku małżeńskiego (wystawiane przez proboszcza rodzimej parafii. Dokument musi zawierać podstawowe informacje o Nowożeńcach (imiona i nazwiska, data i miejsce urodzenia, adres zamieszkania imiona i nazwiska rodziców, daty chrztu z adnotacja o numerze wpisu w księdze parafialnej, jeżeli jest datę bierzmowania)
  • zgoda polskiej kurii biskupiej na celebrację ślubu poza rodzimą parafią
  • zgoda włoskiej kurii biskupiej na celebrację ślubu na terenie jej jurysdykcji.

O szczegółowe informacje dotyczące dokumentów i terminów ślubów prosimy pytać bezpośrednio w Biurze Venice Special. Zapewniamy Państwu kompleksową opiekę podczas przygotowywania dokumentów i przeprowadzania praktyk biurokratycznych. Wszystkie dokumenty muszą być jednak przygotowywane pod nadzorem naszych konsultantów, nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za dokumenty przegotowywane na własną rękę.

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!NOwy!