Ślub symboliczny we Włoszech

Ślub symboliczny we Włoszech

Ślub symboliczny, czyli uroczystość humanistyczna lub symboliczna są doskonałym rozwiązaniem dla tych którzy decydują się na uroczystość nieformalną. Dlatego jest to bardzo dobra propozycja dla par, które nie mogą zawrzeć urzędowego ślubu, lub nie chcą komplikować radości uroczystości i przyjęcia załatwianiem dokumentów. W ten sposób możcie  odnowić waszą obietnicę małżeńską lub zorganizować uroczyste zaręczyny. Warty uwagi jest fakt, że coraz więcej par wybiera ceremonię humanistyczną ponieważ chce ślubować  zgodnie z  filozofią według której żyją. Właśnie ze względu na swój nieoficjalny charakter, ceremonię symboliczną i humanistyczną możecie celebrować w każdym wybranym przez Was miejscu. Możecie zorganizować Waszą Uroczystość w jednym z urokliwych ogrodów weneckich, na tarasie luksusowej suite w jednym ze wspaniałych pałaców nad Canale Grande, lub w jednej z Ville Venete nad rzeką Brentą, na balkonie z którego Julia ślubowała wieczną miłość Romeo lub nad urokliwym Jeziorem Garda, Lago Maggiore czy Como.

Istotne jesto to, że symboliczny rytuał jest prowadzony przez profesjonalnych celebrantów, którzy nadadzą waszej Uroczystości specjalny, bardzo intymny i personalny charakter. Możecie  również zaangażowanie gości w celebrację waszego ślubu, wprowadzenie napisanych osobiście przysiąg i obietnic. Taki ślub jest naprawdę niezapominany. Pomożemy wam wybrać:

  • Wybór i dekoracja miejsca ślubu symbolicznego
  • Wybór stylu ceremonii, przysiąg małżeńskich
  • Wybór różnych dostawców, fotograf, kwiaty, oprawę muzyczną …
  • Koordynacja

Ślub symboliczny ma jeszcze jeden ważny aspekt- do jego zawrcia nie potrzebujecie żadnych, naprawdę żadnych dokumentów!!!

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!NOwy!